SKU: LC1D25BL
LC1D25BL Schneider Electric
from
net
Available 6 pcs.
Ask about the product
Fulfilment from 3 days
Product variants
LC1D25BL Schneider Electric - Refurbished
Shipping:
Warranty: 2 year
Unavailable
net
LC1D25BL SCHNEIDER - New Factory-Sealed
Shipping:
Warranty: 2 year
Available 5 pcs.
LC1D25BL TELEMECANIQUE - New Repackaged
Available 1 pcs.
SKU:LC1D25BL
Manufacturer:Schneider Electric
Model:LC1D25BL
Dimensions:11 x 9,5 x 5
TeSys D - Contactor 3M - HC: M+V - AC-3<=440V 25A - Control voltage: 24V DC